5 Najważniejszych funkcji sklepów internetowych.

pexels-startup-stock-photos-7358

1) Moduł arkuszy danych produktów: Jeśli chodzi o urządzenia inteligentne, urządzenia elektroniczne i inne gadżety, długie opisy nie mają większego sensu. Dlatego Twój sklep internetowy powinien oferować funkcję tworzenia arkuszy/tabel technicznych i osadzania ich na stronach produktów.

Takie arkusze danych ułatwiają konsumentom przeglądanie specyfikacji i znacznie poprawiają komfort użytkowania.

2) Moduł Recenzje: Recenzje pomagają klientom dowiedzieć się o jakości i wydajności produktu. Jeśli chodzi o zakupy internetowe, bardzo małe zakupy są dokonywane bez czytania recenzji. Dlatego musisz zintegrować moduł zarządzania recenzjami w swoim sklepie internetowym.

Ułatw kupującym czytanie, pisanie i udostępnianie recenzji. Pokaż średnią ocenę i liczbę recenzji, aby kupujący mogli podjąć decyzję.

3) Powiązane produkty: sklepy internetowe Wrocław, które koncentrują się na uproszczeniu odkrywania produktów, aby klienci mogli uzyskać ogromną przewagę. Moduł powiązanych produktów to niesamowity sposób na przedstawienie kupującym produktów, które przypominają ich ostatnie wyszukiwania. Ten moduł zwykle pojawia się na końcu stron produktów i zawiera rekomendacje dotyczące sprzedaży dodatkowej i krzyżowej. Upewnij się, że go dostaniesz!

4) Intuicyjna strona kasy: Wszyscy wiemy, jak działają strony kasy. Aby sfinalizować zakup, musimy wprowadzić dane osobowe, informacje dotyczące wysyłki i płatności. Wszystko to wymaga czasu i staje się bardzo irytujące, jeśli strona kasy nie jest zaplanowana z myślą o doświadczeniu użytkownika. Funkcje takie jak walidacja pól i inteligentny formularz bardzo pomagają w szybkim sfinalizowaniu zakupów!

5) Pasek polecanych postów: Najnowsze blogi i popularne posty muszą znaleźć się na Twoim blogu, aby przyciągnąć uwagę czytelników i skierować ruch na odpowiednią treść. Jeśli wdrażasz WP, taki jak CMS, dla swojego sklepu, aby ułatwić blogowanie, upewnij się, że wybierasz motyw, który obiecuje budowanie sklepów internetowych!

Rekomendowane artykuły