Planowanie rozkładu toalet na imprezach plenerowych.

White wall with tree leaf on the wall for copy space

Czy wiesz, że przeciętny człowiek idzie do toalety od sześciu do ośmiu razy dziennie? Jeśli organizujesz wydarzenie z udziałem kilkuset osób, możesz zobaczyć, jak te wycieczki do toalety mogą się sumować! Na szczęście nie będzie problemu z odpowiednim zaplanowaniem, tak aby szamba nie przeciekały.

Pewnie zastanawiasz się, jak obliczyć liczbę przenośnych toalet i stanowisk do mycia rąk potrzebnych na imprezę? Tworzymy przewodnik z cennymi wskazówkami, które zapewnią sukces Twojej imprezy – przynajmniej jeśli chodzi o toalety! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Ile przenośnych toalet potrzebujesz?

Planując imprezę plenerową lub festyn, należy dopasować liczbę nocników porta do liczby zaproszonych gości. Na szczęście mamy podręczny wykres , który sprawia, że ​​obliczenia są bardzo proste. Patrząc na to, ilu będzie gości i jak długo będą na imprezie, możemy oszacować prawidłową liczbę przenośnych toalet. Przez zbyt małą ilość, dochodzi do zatkanego szamba.

Oczywiście wpływ na to mają pewne czynniki. Na przykład, jeśli organizujesz wydarzenie, w którym biorą udział same kobiety, sugerujemy dodanie kilku dodatkowych toalet, aby ograniczyć kolejki. 

Upewnij się, że jest dostępny dla wózków inwalidzkich

Jedną z najważniejszych wskazówek dotyczących planowania wydarzeń jest to, że musisz mieć dostępne toalety przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jeśli tego nie zrobisz, możesz mieć bardzo niezadowolonych gości! Mamy wiele opcji, dzięki którym nie będzie to problemem podczas Twojej imprezy.

Mnóstwo oznakowań

Nie ma nic gorszego niż chodzenie w kółko, kiedy potrzebujesz toalety. Na swojej liście kontrolnej uwzględnij zamawianie i umieszczanie oznakowań w toaletach. Umieść znaki w dobrze widocznych miejscach, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Stacje mycia rąk są niezbędne

Łatwo jest zaplanować wszystkie toalety na imprezy plenerowe i zapomnieć o stanowiskach do mycia rąk. Jest to nie tylko niewygodne dla gości, ale także niehigieniczne. Upewnij się, że zamówiłeś osobne stanowiska do mycia rąk obok przenośnych toalet, aby było ich wystarczająco dużo, aby obsłużyć wszystkich gości. Wszystkie przenośne urządzenia i przenośne toalety są wyposażone w środki dezynfekujące do rąk. Bez względu na to, jak dobry jest środek dezynfekujący, Twoi goście nigdy nie będą czuli się całkiem czyści w porównaniu do mycia wodą z mydłem.

Podnieś poziom wrażeń dzięki naczepom VIP

Jeśli prowadzisz sprzedaż biletów VIP, możesz poprawić wrażenia gości, oferując przyczepy toaletowe VIP. To pozycja obowiązkowa dla każdego, kto wydał więcej, aby zapewnić sobie wygodę podczas imprezy, i może być świetnym sposobem na promocję droższych biletów! Przyczepy VIP sprawiają wrażenie przepychu i są wyposażone w spłukiwane toalety i umywalki z bieżącą wodą.

Rekomendowane artykuły