Bądź swoim własnym szefem z biurem kontenerowym

kontener i pawilon biurowy handlowy

Czy jesteś samozatrudniony? Czy pracujesz z domu? Czy masz własną konwersję domowego biura? Nie? Czy chciałbyś jeden? Cóż, możemy pomóc! Jeśli pracujesz w domu i zawsze ci przeszkadza i nie możesz pracować w spokoju, to zdecydowanie tracisz!Praca w domu może być bardzo rozpraszająca, a praca czasami zostaje w tyle. Jeśli taka sytuacja zwykle występuje w Twojej sytuacji, potrzebujesz przebudowy biura! Tutaj w Lion możemy zapewnić Ci wysokiej jakości biuro z dala od wszystkich tych rozpraszaczy. Nadal nie ma to sensu? Pozwól, że ci to opowiem.

W zależności od obciążenia pracą lub ilości potrzebnego miejsca możemy dostarczyć kontener mieszkalny 35m2 oraz  dowolnym rozmiarze od 4 stóp do 45 stóp. Wyłożymy i zaizolujemy Twoją własną stację biznesową, abyś poczuł się jak w domu, a nie tylko w stalowej skrzynce! Wytniemy i zamontujemy okna, abyś poczuł się dokładnie jak w domu i zaczerpnął świeżego powietrza do swojego kontenera, gdy natłok pracy zacznie Cię stresować!

Elektryka zostanie zamontowana w Twoim kontenerze, abyś mógł podłączyć laptopa lub komputer, telefon i naładować telefon komórkowy. Jeśli masz ważne dokumenty i pliki, a okazuje się, że jest ich garstka, nie martw się! Możemy zapewnić regały, które pomogą przechowywać twoje przedmioty. Wiemy, że czasami praca może być frustrująca i stresująca, ale w tej adaptacji domowego biura poczujesz się swobodnie, ponieważ sprawimy, że urządzenie będzie bardzo ciepłe i zachęcające. Zamontujemy podłogi winylowe na całej podłodze, dzięki czemu masz antypoślizgową podłogę, a nawet dostarczymy i zamontujemy łatwo otwierane drzwi dla personelu, dzięki czemu nie będziesz musiał zawracać sobie głowy otwieraniem ciężkich drzwi ładunkowych!

Aby było to jeszcze wygodniejsze, możemy dodać ściankę działową w Twoim biurze i mieć toaletę i kuchnię, dzięki czemu nie będziesz musiał za każdym razem wbiegać do domu na filiżankę kawy! Dostarczymy i zamontujemy Twoje meble także dla Ciebie! Po prostu daj nam znać, nad jaką specyfikacją wewnętrzną chciałbyś, abyśmy pracowali. Aby zakończyć to arcydzieło, dodamy skrytkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i kłódkę z oceną ubezpieczeniową. Twoje luksusowe biuro jest teraz kompletne i gotowe do użytku! Kontenery handlowe można tanio kupić w Polsce.

Tak więc, niezależnie od tego, czy obecnie pracujesz w swoim małym boksie, czy jeszcze nie pracujesz dla siebie, ale chciałbyś zacząć w 2015 roku, porozmawiaj z nami już dziś na temat przydatnej przebudowy w Twoim ogrodzie lub na podjeździe.

Rekomendowane artykuły